İngilizce Düzeltme

 

İngilizcenizi okuyor ve düzeltiyoruz.

ProperText.com’da İngilizce yazmış olduğunuz dokümanlarınızı size daha fazla iş getirecek kaliteye ve profesyonel görüntüye sahip olmaları için kontrol ediyor ve düzeltiyoruz.

Broşür, satış sunumları, kataloglar, turizm danışma, şirket raporları, yazışmalar, öz geçmişler, internet sayfaları ve basın açıklamaları gibi birçok doküman için ana dili İngilizce olan profesyoneller tarafından doküman düzeltme ve redaksiyon hizmetleri vermekteyiz. Teknik, turizm ve ticari dokümanlarda uzmanız.

Basit fiyatlandırma yapımız dokümanınızdaki kelime sayısını baz almaktadır. Dolayısıyla ne kadar ödeyeceğinizi önceden bilebilirsiniz. Ayrıca yüksek hacimli müşterilerimiz için hızlı servis ve indirimler de sunmaktayız.

Fiyat Listesi
Kontrol ve düzeltme: 100 kelime 1,50 €

Hızlı Teslimat
Bir iş günü içerisinde: 100 kelime 2,50 €

Dokümanınız redakte edilip düzeltildikten sonra siz sonuçtan memnun olana kadar ödeme talep etmiyoruz. Ödeme için ise Paypal’ı kullanıyoruz. Paypal sistemi Visa, Mastercard, American Express ve diğer kredi kartı türlerini kabul etmektedir. Bizler ödeme teyidi dışında size ait kredi kartı detaylarından hiçbirini almıyoruz, böylece güvenliğiniz de garanti altına alınmış oluyor.

Bizlere dokümanlarınızı göndermek için proof@propertext.com e-mail adresini kullanabilir ya da web sitemizdeki “Send Text” butonuna tıklayabilirsiniz.

En kısa sürede sizlerle çalışmayı ümit ederiz.

 

EnglishDeutschItalianoFrançaisEspañolالعربيةTürkçeрусский языкHànyǔPolskiPortuguês한국말tiếng Việt