Korekta tekstów angielskich

 

Przeczytamy i poprawimy twój angielski.

W firmie ProperText.com sprawdzimy i poprawimy dokumenty, które napisałeś po angielsku, aby zapewnić im najwyższą jakość i profesjonalny wygląd, co przyciągnie do ciebie więcej okazji biznesowych.

Oferujemy korektę, redagowanie i sprawdzanie przez osoby z językiem ojczystym angielskim broszur, prezentacji sprzedażowych, katalogów, informacji turystycznych, raportów firmowych, korespondencji, życiorysów, stron internetowych i informacji prasowych. Specjalizujemy się w dokumentach z dziedziny techniki, turystyki i biznesu.

Nasza prosta struktura cenowa oparta jest na liczbie słów w dokumencie. W ten sposób wiesz od razu, ile zapłacisz. Oferujemy również usługi ekspresowe oraz zniżki dla klientów zlecających duże ilości materiału.

Cennik
Sprawdzenie i korekta: €1,50 za 100 słów

Usługa ekspresowa
W ciągu jednego dnia roboczego: €2,50 za 100 słów

Nie żądamy płatności, dopóki dokument nie zostanie zredagowany i poprawiony, a ty nie jesteś zadowolony z rezultatu. Do rozliczeń stosujemy Paypal. System ten akceptuje karty Visa, Mastercard, American Express i inne. Nie otrzymujemy żadnych szczegółów dotyczących twojej karty kredytowej, a jedynie potwierdzenie zapłaty - w ten sposób zagwarantowane jest bezpieczeństwo.

Aby wysłać do nas dokument, należy skorzystać z maila proof@propertext.com lub kliknąć przycisk Send Text na naszej stronie internetowej.

Czekamy na współpracę z tobą.

 

EnglishDeutschItalianoFrançaisEspańolالعربيةTürkçeрусский языкHŕnyǔPolskiPortuguęs한국말tiếng Việt